2019. október 21. hétfő, Orsolya nap van. Holnap Előd nap lesz.

18. VIDOR Fesztivál - 5. nap

Augusztus 23. és 31. között idén már 18. alkalommal rendezik meg Nyíregyházán és számos vidéki helyszínen a Vidor Fesztivált. A Kossuth téri nagyszínpadon augusztus 27-én, kedden  19 órától Dánielfy Gergő és az Utazók, 20:30-tól a Magashegyi Underground ad koncertet. A kisszínpadon 17:30-tól a Dalinda lép fel, 22 órától filmvetítés lesz (Egy nap). A Budapestoi Majorka Színház előadása, a Zöld Péter a Hősök terén várja az érdeklődőket, 16 órától. A Bencs Villában Hajdú Steve stand up estjén lehet részt venni, 17 órától. A Nyíregyházi Evangélikus Egyházközség 16:30tól orgonakoncertet szervez.

Ezen kívül buborékshow, pantomim élőszobrok, gólyalábasok lepik el a belvárost. Az Országzászló téren 16 órától a Marmunszk, 17:30-tól a Queen Tribute ad koncertet.

További programok