2020. augusztus 4. kedd, Dominika, Dominik, Domonkos nap van. Holnap Krisztina nap lesz.

Győzelem Debrecenben

A hétvégén, a soron következő bajnoki fordulóját Debrecenben játszotta le a Nyíregyházi Sportcentrum U21-es röplabda csapata. Erdősné Balogh Erika és Nagy Attila tanítványai 2-3-as győzelemmel fejezték be a vasárnapi találkozót – közölte a Sportcentrum. Az első két játszmában pontatlanok és bátortalanok voltunk, a harmadik játszmában nagy akarattal lendültünk játékba, így egyenlíteni tudtunk a mérkőzésen. Az ötödik szett győzelme a szív diadala volt. Gratulálok a lányoknak! Az ilyen mérkőzésekből lehet tanulni! - nyilatkozta Erdősné Balogh Erika, edző. A nyíregyháziak ezen a héten, január 19-én vasárnap 15.00 órától a Bem József Általános Iskolában a Kispest SE ellen lépnek pályára. (fotó: NySC)