2024. március 29. péntek, Auguszta nap van. Holnap Zalán nap lesz.

I. Őszi Meseegyetem

A Magyar Népmeséért Alapítvány és a Nyíregyházi Egyetem Óvó- és Tanítóképző Intézete szeretettel hív minden kedves érdeklődőt az I. Őszi Meseegyetem című rendezvényére

Időpont: 2022. szeptember 29. (csütörtök)

Helyszín: Nyíregyházi Egyetem, D/7. körelőadó

Nyíregyháza, Sóstói u. 31/b

A rendezvény célja: A magyar népmese és műmese gazdag és egyedülálló világának őrzése, ápolása, népszerűsítése és társadalmi elfogadottságának erősítése.

Tervezett program

Köszöntők

Imre Rubenné dr. Phd, intézetigazgató (Nyíregyházi Egyetem, Óvó- és Tanítóképző Intézet)

Seszták Oszkár, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Közgyűlés elnöke