2020. augusztus 3. hétfő, Hermina nap van. Holnap Dominika, Dominik, Domonkos nap lesz.

Télbúcsúztató Nyíregyházán

Télbúcsúztató programot szervez a Magyar Vöröskereszt Család és KarrierPONT-ja 2020. február 22-én szombaton, 10:00–13:00 óra között, Nyíregyházán az Arany János u. 7. sz. alatt.  A nők társadalmi gazdasági szerepvállalását ösztönözve Nyilas-Tóth Ibolya védőnő, családanya és vállalkozó beszélget az érdeklődőkkel a kisgyermekes anyákat foglalkoztató, egyebek mellett olyan témákról, mint a kisgyermekkori immunerősítés fontossága, a védőoltások szerepe, táplálékallergia kisgyermek korban, valamint az önfoglalkoztatási lehetőségekről, vagy a munkaerőpiacon való érvényesülésről. Az előadás ideje alatt a gyermekeket Pancsi Bohóc szórakoztatja. (fotóŰ. illusztráció)