![]() |
2019. február 21. csütörtök, Eleonóra nap van. Holnap Gerzson nap lesz. |
![]() |
![]() |
Helyi |
![]() |
Belföld |
![]() |
Külföld |
![]() |
Rádió |
![]() |
Reklámjáték |
![]() |
Üzenőfal |
![]() |
Ott van mindenhol. Az utcán, az újságokban, a kedvenc filmem közben - ráadásul a legjobb résznél - pontosan akkor, amikor.... Egyesek szerint zavaró a sok reklám, mások szerint szükség van rá, hiszen nem árt tudni, hogy mit, honnan, mennyiért. Képesek vagyunk a kompromisszumra? Hajlandóak vagyunk lenyelni a "reklámbékát"? Akkor miért van rá szükség? A válasz egyszerű: ezzel fizetsz a szórakozásodért! Ha döntened kellene arról, hogy a kedvelt időtöltésedbe becsempészett reklámot fogyasztod, vagy fizetsz azért, hogy megnézhess egy filmet, vagy hallgathasd a kedvenc rádiódat, melyiket választanád?
Magyarország reklámfogyasztó Felmérések bizonyítják, hogy az emberek egyre kisebb százaléka veszi rossznéven a reklámok jelenlétét, és figyel a tartalmukra. Az is egyértelműen bizonyított rény, hogy a rádióban elhelyezett reklámok kevésbé zavaróak, mint a többi médiumban elhelyezett reklámblokkok. A reklám lélektana..., avagy "műanyag hordó, zárható tetővel, nagy mennyiségben, olcsóóón eladó!"
Minden reklámnak megvan a helye a médiapiacon. A rádióreklám presztízsértékkel bír, igazi magasságokba tudja emelni a kommunikálandó terméket vagy szolgáltatást, és a fogyasztónak - hallgatónak ez kell!! - és természetesen a hirdetőnek is! Jó zenék, fogyasztható tartalmak és profi műsorvezetői megszólalások között szórakoztatva eladni.... - ez az amit a Best FM Nyíregyháza 103,9MHz Rádióban elhelyezett reklámok nyújthatnak hallgatóként, és ügyfélként egyaránt!
|