2024. július 27. szombat, Liliána, Olga nap van. Holnap Szabolcs nap lesz.

Címvédés a Kósa emléktornán

Vasárnap a nyíregyházi Filo Focicsarnokban szervezte meg az MLSZ Szabolcs-Szatmár-Bereg Területi Igazgatósága a II. Kósa János emléktornát.

A nyíregyházi női labdarúgásért évtizedekig dolgozó - 2021 év végén elhunyt - Kósa János emlékére kiírt kupán U18-as leány együttesek vehettek részt. A megyei bajnokságban szereplő egyesületek közül hat klub, hét csapata nevezett a január 14-i kispályás tornára. Az igazán színvonalas kupa fináléjába ismét a Balmazújváros két csapata jutott be, ahol végül hétméteresekkel dőlt el az első hely sorsa.

A torna végeredménye: 1. Balmazújvárosi FC (fehér), 2. Balmazújváros FC (kék), 3. Nagydobosi LSE, 4. Cigánd SE, 5. Nyírség NSC, 6. Vásárosnamény DSE,

Különdíjasok: Gólkirálynő: Éles Dorina 6 gól (Nagydobosi LSE) Legjobb játékos: Horváth Mária (Balmazújváros), Legjobb kapus: Varró Szilvia (Balmazújváros)

- MLSZ -