2021. november 30. kedd, Andor, András nap van. Holnap Elza nap lesz.

Téli előkészületek Nyíregyházán

A NYÍRVV Nonprofit Kft. munkatársai felkészülve a hideg időjárásra, elkezdték Nyíregyháza közterületeinek téliesítését.

A tavasszal kihelyezett dézsás növények üde színfoltjai voltak városunknak, de már Társaságunk telephelyén felsorakozva várják, hogy a közelgő fagytól elzárva, fűtött fóliasátrunkba kerüljenek.  Szakszerű gondozásunknak köszönhetően jövőre újra díszíthetik Nyíregyháza belvárosát. A szökőkutak és ivókutak téli időszakra történő felkészítése is folyamatban van.

Az utcabútorok beszállítása is hamarosan aktuálissá válik. A téli tárolás ideje alatt a padok karbantartását is elvégezzük műhelyünkben, hogy amikor ismét beköszönt a jó idő, megszépülve kerüljenek városunk utcáira, tereire.

- NYÍRVV-