2020. július 4. szombat, Ulrik nap van. Holnap Emese, Sarolta nap lesz.

A köztisztviselőket ünnepelték a Városházán

Hétfőn a Közszolgálati Tisztviselők Napja alkalmából Dr. Kovács Ferenc polgármester és Dr. Szemán Sándor címzetes főjegyző szűk körben megtartott ünnepségen adta át a „Kiváló Köztisztviselői Munkáért – Májerszky Béla-díj” kitüntetést, valamint munkájuk elismeréseként többen vehettek át elismerő okleveleket

A Köztisztviselő Napi Ünnepség alkalmával elismerésre kerül, azoknak a munkatársaknak a munkája, akik a legjobb szakmai felkészültséggel végzik napi feladataikat, és hivatali kötelességükön túl, precíz és kitartó munkájukkal segítik az önkormányzat működését. Az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről szóló rendelet szerint „Kiváló Köztisztviselői Munkáért” „Májerszky Béla-díj”elismerés adományozható annak, a polgármesteri hivatalban dolgozó köztisztviselőnek, aki munkáját pontosan, felelősséggel, megbízhatóan végzi, akinek munkájában érzékelhető a közigazgatási tevékenység színvonalának, hatékonyságának fokozására való törekvés. Ezt a kitüntetést idén Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Jegyzői Kabinetvezetője, Faragóné Széles Andrea vehette át.

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Alapszervezetének Szakszervezeti Bizottsága  által 2008. évben alapított „Kiváló Szakszervezeti Tag” díjat idén dr. Veres Ildikó kapta. Emellett többen vehettek át elismerő oklevelet a Polgármesteri Hivatalnál, valamint annak jogelődjénél eltöltött folyamatos munkaviszony, valamint a szakszervezeti hűség elismeréseként. (fotó: Szarka Lajos)