2020. augusztus 7. péntek, Ibolya nap van. Holnap László nap lesz.

A tanév indítására készülnek a Nyíregyházi Egyetemen

A szokásos formában indul 2020. szeptemberében a következő tanév – tájékoztatott Vassné dr. habil. Figula Erika, a Nyíregyházi Egyetem rektora. Az intézmény vezetése figyelemmel kísérve a járványhelyzet aktuális állapotát a jelenlegi információk alapján a szokásos formában tervezi indítani a 2020/2021-es tanévet. Készülnek az augusztusi gólyatáborra, ahová várják az új hallgatók jelentkezését, illetve az ünnepi tanévnyitó és az elhalasztott diplomaosztó ünnepség szervezési munkálatai is javában folynak. A most záróvizsgázott hallgatók számára a vírushelyzet miatt elhalasztott diplomaosztót szeptember 19-én tartja meg az intézmény. A Tanévnyitó Ünnepi Szenátusi Ülésre a szokásos formában a „B” épület Kodály teremében kerül sor, 2020. szeptember 5-én. Az aktuális járványügyi helyzettől függően a tanév indításával kapcsolatos tervek, időpontok változhatnak. (fotó: archív)