2021. október 22. péntek, Előd nap van. Holnap Gyöngyi nap lesz.

Állásbörzére várják az érdeklődőket

Ismét nagyszabású állásbörzét szervez a Kelet-Magyarország napilap a Nyíregyházi Egyetemmel közösen szeptember 28-án a Continental Arénában. A megye legnagyobb foglalkoztatói, oktató- és képző intézményei mellett érdekes előadások, ingyenes egészségügyi szűrések, önvédelmi bemutató, oktató szimulátorok is várják a munkát keresőket és a pályaválasztás előtt álló fiatalokat. A Nyíregyházi Egyetemen pedig pályaorientációs előadások segítik a hallgatókat. A Kelet Állásbörzén minden belépő könyvet kap ajándékba, és egy szerencsés vendég egy wellness hétvégét is megnyerhet. Megtalálhatja álmai munkáját a Kelet Állásbörzén szeptember 28-án 9.00 és 15.00 óra között a Continental Arénában. A belépés díjtalan. (Fotó: illusztráció -Shutterstock)