2020. július 5. vasárnap, Emese, Sarolta nap van. Holnap Csaba nap lesz.

Arcmaszkot kaptak a nyíregyházi idősek

A koronavírus elleni védekezés új szakaszában 2020. május 4-től a boltokban és a tömegközlekedési eszközökön az egészség megóvása érdekében kötelező eltakarni az arcot.

Nyíregyháza MJV Önkormányzata az idősebb korosztály egészségének védelme érdekében az elmúlt hetekben - vállalkozói felajánlás révén - arcmaszkot juttatott el minden 65 év feletti nyíregyházi lakos részére. Az arcmaszkokat a megfelelő higiéniai szabályok betartásával juttatták el az önkéntesek a szépkorú személyekhez. Keddel bezárólag a bokortanyákra is eljuttatva Nyíregyháza egész területén kézbesítésre kerültek a 65 év feletti lakosok részére az arcmaszkok.

Az önkormányzat tájékoztatja azokat a 65 év feletti nyíregyházi lakosokat, akik valamilyen ok folytán mégsem kapták meg az arcmaszkot, hogy 2020. június 2. - 2020. június 12. időszak között azt személyesen, ügyfélfogadási időben (hétfő, szerda: 8.00-12.00 és 13.00-16.30; kedd, péntek: 8.00-12.00) a Polgármesteri Hivatal Ügyfélcentrumában a 28-as ablaknál átvehetik. (fotó: illusztráció)