2021. június 20. vasárnap, Rafael nap van. Holnap Alajos, Leila nap lesz.

Az előírások betartása mellett látogathatóak a nyíregyházi sportlétesítmények

Május 10-től az új városi uszodában a versenyszerűen sportolók edzése mellett a gyermekek úszásoktatása is szervezhető.

Dr. Kovács Ferenc polgármester tekintettel a védelmi intézkedéseket szabályozó kormányrendeletek módosításáról szóló 233/2021.(V.6.) Kormányrendeletben foglaltakra, határozatot hozott a Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. üzemeltetésében lévő Városi Jégpályán, Városi Sportuszodában és Continental Arénában alkalmazandó intézkedésekre vonatkozóan.

A társaság által üzemeltetett sportlétesítmények, a nyújtott szolgáltatások a veszélyhelyzet előtti szabályozásnak megfelelően működhetnek az alábbi előírások betartása mellett: a sportlétesítmények és a szolgáltatások védettségi igazolvány bemutatásával vehetők igénybe; a sportlétesítményeket a versenyszerűen sportolók és az őket felkészítő sportszakemberek, valamint a testnevelés óra, sportszakkör, vagy sportoktatás keretében kísérővel érkező gyermekek, tanulók védettségi igazolvány nélkül is látogathatják - tájékoztatta szerkesztőségünket dr. Kása Brigitta aljegyző, a nyíregyházi operatív munkacsoport vezetője.

- Nyíregyháza MJV Sajtószolgálata -