2021. október 22. péntek, Előd nap van. Holnap Gyöngyi nap lesz.

Bikesafe regisztráció Nyíregyházán

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztályának munkatársai BikeSafe kerékpár-regisztrációra várják az érdeklődőket 2021. szeptember 24-én 13 óra 30 perctől 18 óráig valamint 2021. szeptember 25-én 9 órától 16 óráig Nyíregyházán a Bringa Sziget kerékpárszaküzletben (Nyíregyháza, Agyag u. 6.). Az országos nyilvántartási rendszerbe vételhez a rendőrök lefotózzák a jelentkezők kerékpárjait, majd rögzítik a járművek egyedi jellemzőit, és a tulajdonosok adatait. A regisztrált bicikliket végül egy matricával látják el, amely azt jelzi, hogy a kétkerekű már szerepel az adatbázisban. A kezdeményezés célja, hogy lopás esetén a jelölés segítse a keresett kétkerekű azonosítását, vagy a megtalált bicikli tulajdonoshoz történő visszajuttatását. (fotó: illusztráció)

- SzSzBMRFK -