2024. április 27. szombat, Zita nap van. Holnap Valéria nap lesz.

Crazy 5K Nyíregyházán

Október 17-én rendezik meg második alkalommal a CRAZY5K Sprintet Nyíregyházán – mindenkit vár a 2 km futás, és utána egy200 méter hosszú óriás felfújható akadálypálya. A szervezők az esemény közösségi oldalán közölték: A versenyzőnek idén be kell töltenie a 6. életévét és cipőben el kell érnie a minimum 120 cm magasságot ahhoz, hogy nevezzenek. A 9. életévét be nem töltött versenyzőnek felnőtt felügyelet mellett kell futnia, mert szüksége lehet segítségre egy-két akadálynál. A felnőtt kísérőnek is saját nevezéssel kell rendelkeznie. Csoportok jelentkezését is várják, és a verseny végén minden befutó egyedi érmet kap. Október 8-ig lehet nevezni. A versenyre várják az önkéntesek jelentkezését is. Részletek az esemény Facebook oldalán.

További programok

2024.04.29 Csillagles