2021. október 22. péntek, Előd nap van. Holnap Gyöngyi nap lesz.

Csellengő diákokat ellenőriztek

A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztálya, a Nyíregyházi Rendőrkapitányság, a Nyíregyházi Család- és Gyermekjóléti Központ és a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal Gyámügyi és Igazságügyi Főosztály munkatársai közösen tartottak ifjúságvédelmi ellenőrzést Nyíregyháza belvárosában, október 12-én. A hatóság munkatársai több, köztéren tartózkodó fiatalt ellenőriztek, hogy megbizonyosodjanak arról, minden a diákok igazoltan maradtak távol az iskolai foglalkozásoktól. A rendőrség együttműködő szervezetekkel az előző évekhez hasonlóan, az idei tanévben is rendszeresen tart ifjúságvédelmi ellenőrzéseket. A program célja kettős: a fiatalok felelősségérzetének fokozása, valamint védelmük, hogy az iskolakerülés, vagy a szökés ideje alatt ne váljanak bűncselekmény áldozatává.

- SzSzBMRFK -