2024. május 3. péntek, Irma, Tímea nap van. Holnap Flórián, Mónika nap lesz.

Dolgoznak az utakon Nyíregyházán

Zajlik az útfelújítási program Nyíregyházán. Ezen a héten a Tas utcán, és a Krúdy Gyula u.- Garibaldi u. között megtörténik az aknafedlapok szintbeemelése, valamint az aszfaltozás előkészítése. A Fácán utcán földmunka tükörképzés, valamint az útalap építése zajlik majd. A Pitypang utcán ideiglenes forgalmi rend változás lépett életbe, a Kállói út felől egyirányúsították az utcát. Ezt követően aszfaltmarási munkálatok és az aknafedlapok szintbeemelése várható. A Pitypang u. egyirányúsítása érinti a Volán járatait, ezért a 13-as jelű autóbusz a Sóstói úti Kórház felé a Kállói út érintése nélkül közlekedik, a 25-ös jelű autóbusz pedig az Alma u. Iskolától a Vasútállomás felé az Alma u. érintésével közlekedik.