2021. március 4. csütörtök, Kázmér nap van. Holnap Adorján, Adrián nap lesz.

Egyetem megálló

Hosszú egyeztetési folyamat eredményeként a Nyíregyházi Egyetem javaslatára, Nyíregyháza Megyei Jogú város vezetésével és a Volánbusz nyíregyházi vezetőivel egyeztetve a korábbi Sóstói úti, az egyetemi campus főbejáratánál lévő, Etel köz megállót Egyetem megálló névre keresztelték. Így a 8-as, 8A-s helyi járattal közlekedők az új menetrend életbe lépésekor már így találhatták meg a kiírásban, illetve hallhatták a buszokon – tapasztalhattuk.

A Nyíregyházi Egyetem dolgozói örömmel fogadták a változást, mely eredményeként a 2016-ban egyetemmé vált Sóstói úti intézmény neve a menetrendbe is bekerülhetett. Az intézmény dolgozói és hallgatói közül több százan utaznak a helyi és helyközi járatokon munkába, képzéseinkre, illetve haza - írta sajtóközleményében az egyetem.

- NYE -