2024. július 27. szombat, Liliána, Olga nap van. Holnap Szabolcs nap lesz.

Elismerés a kórház dolgozóinak

Az egészség megőrzése, a betegségek megelőzése és a gyógyítás terén kivételesen magas színvonalon végzett, kimagasló szakmai tevékenység elismeréséül, dr. Pintér Sándor, Magyarország belügyminisztere elismerő okleveleket adományozott a Magyar Ápolók Napja alkalmából, amelyeket dr. Takács Péter egészségügyi államtitkár adott át a Magyar Ápolási Egyesület idei gáláján.

Intézményünkből elismerő oklevélben részesült:

• Békési Krisztina, a Nyíregyházi Jósa András Tagkórház Pszichiátriai Osztályának osztályvezető ápolója,
  • Vida Katalin, a Nyíregyházi Jósa András Tagkórház Szemészeti Osztályának osztályvezető ápolója,
  • és Svecz Attiláné, a Mátészalkai Tagkórház Gyermekosztályának ápolója.

A Nagykállói Sántha Kálmán Tagkórház Gerontopszichiátriai Osztálya csoportos elismerésben részesült, amelyet Virág Jánosné, a Sántha Kálmán Tagkórház ápolási igazgatóhelyettese, Arató Miklósné osztályvezető ápoló és Vida-Szász Edina gazdasági nővér vett át.

- SzSzBVK -