2021. április 10. szombat, Zsolt nap van. Holnap Leó, Szaniszló nap lesz.

Fertőtlenítik a játszótereket

A tavasz beköszöntével egyre nagyobb látogatottsága van a nyíregyházi játszótereknek, kondiparkoknak is. Természetesen a tavaly tavasszal elkezdett – a téli időszakban szüneteltetett – fertőtlenítési munkálatokat a NYÍRVV Nonprofit Kft. az idei évben is folytatja.

A járvány terjedésének lassítása érdekében rendszeresen fertőtlenítésre kerülnek a nyíregyházi játszóterek, a kondiparkok, valamint a közterületre kihelyezett utcabútorok is. A Városüzemeltető Társaság kezelésében álló 101 játszótér és 21 kondipark fertőtlenítése ütemezetten zajlik, természetesen a frekventált területeken gyakrabban végzik a munkálatokat. A hipós oldattal történő fertőtlenítés a világjárvány ideje alatt folyamatosan zajlik városunkban.

- Sz-Sz-B megyei Sajtószolgálat/NYÍRVV -