2024. május 2. csütörtök, Zsigmond nap van. Holnap Irma, Tímea nap lesz.

Gyereket a magasba Nyíregyházán is!

Idén hatodik alkalommal csatlakozik a „Gyereket a magasba” elnevezésű országos kezdeményezéshez Nyíregyháza. A kicsiket és nagyokat május 4-én, szombaton 9.30-tól színes programmal várják a Jósavárosba – tájékoztatta rádiónkat Turóczi Kinga, a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom nyíregyházi koordinátora.

A kezdeményezéshez bárki csatlakozhat, ezzel is kiállva amellett, hogy a gyerek örök érték, és a jövőnket jelenti!

A családi délelőtt 9.30-kor kezdődik. A nap folyamán lesz ingyenes Pepi bohóc, kézműves asztal, csillámtetoválás, arcfestés, és több alkalommal dörren a cukorágyú is. 10.30-kor pedig fellép a Kerekerdő Óvoda, Igy tedd rá! csoportja.

Az emelésre 11 órától kerül sor országszerte!

A nyíregyházi program helyszíne az idei évben az Ungvár sétány 3-5 szám előtti sétány lesz.

-              Megyei Sajtószolgálat -