2024. március 29. péntek, Auguszta nap van. Holnap Zalán nap lesz.

III. Csillagfutás Nyíregyházán

Az OMNIS FORTE Egyesület 2021. szeptember 18-án, immáron harmadik alkalommal szervezi meg a különleges éjszaki Csillagfutást, amely idén is nemes célt szolgál. A nevezési díjak száz százalékát ajánlja fel idén is a nyíregyházi egyesület a Jósa András Oktató Kórház számára. Korosztályos megkötés a sporteseményen nincs, három távon indulhatnak a legkisebbek és a legidősebbek is. Akik úgy érzik, hogy futva nem tudják teljesíteni a három táv egyikét (1,5km, 4,5km, 9km) akár sétálva, gyalogolva is megtehetik. A Bujtosi tó partja ezen a napon ismét fényáradatban úszik majd, hiszen különleges megvilágításban lesz részük az indulóknak. A szervezők ígérik, autóval, kamionnal, busszal, traktorral és egyéb egyedi fényelemektől lesz látványos és egyben maradandó élmény is a jótékonysági sportesemény. Mindemellett számos lendületes színpadi műsort is megtekinthetnek majd az érdeklődők. Az est műsorvezető párosa: Bocskai Magda és Dankó László lesz, a program 17 órától kezdődik.

További programok

2024.04.03 Kiállítás