2021. augusztus 3. kedd, Hermina nap van. Holnap Dominika, Dominik, Domonkos nap lesz.

Indul a „Parlagfűért virágot” akció

A NYÍRVV Nonprofit Kft. mindent elkövet a parlagfű-mentesítés még hatékonyabbá tételéért, bevonva ebbe városunk lakosságát idén is. Ennek érdekében a városüzemeltető „Parlagfűért virág” néven városszépítő akciót hirdet, melynek során Nyíregyháza város lakossága a gyökeresen kihúzott parlagfűért NYÍRVV Szolgáltatási utalványt kap az alábbiak szerint:

Minden 20 db gyökeres parlagfű ellenében 50 Ft értékű NYÍRVV Szolgáltatási utalványt adunk azon nyíregyházi lakos részére, aki az Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. Hulladékudvarára behozza az általa gyökerestől kihúzott parlagfüvet. (Cím: 4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes u. 3.) Az akció 2021. július 19. és 2021. augusztus 14. között zajlik.

Felhívják a figyelmet, hogy csak gyökérzettel rendelkező parlagfüvet áll módjunkban átvenni!