2024. április 25. csütörtök, Márk nap van. Holnap Ervin nap lesz.

Indul a Suli Moped Nyíregyházán

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Baleset-megelőzési Bizottság a 2022/2023. tanévre is meghirdeti a Suli-Moped programot, amelynek keretében díjmentesen szerezhettek segédmotoros-kerékpár vezetésére jogosító engedélyt. Jelentkezhet a képzésre az a diák aki, 2023. június 1-jén betölti a 14. életévét, de még nem tölti be a 16. életévét, tud kerékpározni, valamint alapvető közlekedési ismeretekkel rendelkezik, vállalja a képzésen és a vizsgákon való részvételt, amelyek helyszíne Nyíregyházán lesz.

Jelentkezni 2023. január 30-ig lehet a balesetmegelozes@szabolcs.police.hu e-mail címen. A jelentkezést személyes kiválasztási követi, amelynek időpontja és helyszíne: 2023. február 4-e 10.00 óra Nyíregyháza, Szarvas utca 48. szám.

- SzSzBMRFK -