2021. március 4. csütörtök, Kázmér nap van. Holnap Adorján, Adrián nap lesz.

Kérdőív - Merre járjanak a buszok a belvárosban?

Nyíregyházán, a Kulturális Negyed komplex, infrastrukturális megújításakor új útvonalat kapott a belvárosban tíz, a helyi közlekedésben részt vevő autóbuszjárat, melyek korábban a színháznál álltak meg, most pedig az Országzászló téren. Az átépítés rekreációs övezetté tette a két teret, és a tapasztalatok, valamint az érintettek egy részének megkérdezése alapján kifejezetten előnyös a most kialakult, új útvonal, az átszállások miatt is. Viszont szeretnék kikérni a nyíregyháziak véleményét, ezért készült egy kérdőív. Az Önkormányzat szeretné megismerni a nyíregyházi helyi autóbuszokkal közlekedők véleményét azzal kapcsolatban, hogy az érintett 6, 6Y, 66, 8, 8A, 10, 10A, 90, 92 és H40-es autóbuszok visszakerüljenek-e a Bessenyei térre, vagy útvonaluk vezessen a jövőben is az Országzászló téren keresztül. Az online kérdőív a nyiregyhaza.hu oldalról érhető el. (fotó: illusztráció - eurobusz)