2024. július 27. szombat, Liliána, Olga nap van. Holnap Szabolcs nap lesz.

Könyvbemutató az uszodában

Nagy Viktor: Ma nem! A Szőnyi úttól Tokióig: így láttam a kapuból - Könyvbemutató és dedikálás a Nyíregyházi Uszodában!

Önéletrajzi könyvet írt olimpiai bronzérmes, világbajnok, Európa-bajnok, BL-győztes kapusunk, Nagy Viktor. A könyvet Viktor személyesen 2023. december 4-én, hétfőn 16:30 órától mutatja be a Nyíregyházi Uszodában. Dobos Sándor szerkesztő közreműködésével készül Nagy Viktor önéletrajzi könyve, amely november végén jelent meg. A több mint 350 oldalas, 32 oldalas fotómelléklettel kibővített kötetben az utóbbi két évtized meghatározó kapusa mesél pályafutásáról. Bizalom és önbizalom – mennyiben határozták meg ezek a karrierjét? Hogyan lehetett felállni a padlóról? Mit jelentett pesti srácként tíz éven át profi sportolóként vidéken élni? Hogyan élte meg a klubváltásokat és milyen volt a kapcsolata a válogatott stábtagjaival? Mi történt 2008-ban, 2013-ban és 2020-ban a kulisszák mögött? Mit jelent belecsöppenni a civil életbe és boldogulni az élsport burka nélkül?

A többi közt ezeket a kérdéseket is feszegeti a könyv, amelyben több mint negyven pálya- és csapattárs, edző, jó barát szólal meg, többek között Kemény Dénes, Madaras Norbert, Varga Dániel, Földi László, Hosnyánszky Norbert, Gergely István, Mátéfalvy Csaba, Szivós Márton, Cseh Sándor, Filip Filipovics, Stefano Tempesti, Märcz Tamás, Decker Ádám vagy épp Hajdú B. István.

További programok

2024.07.20 Téka Tábor