Korábban kezdik a hulladék begyűjtését. Az ÉAK Nonprofit Kft. tájékoztatja az ingatlanhasználókat, hogy a tartósan magas hőmérséklet miatt a szolgáltatási területén a kukásautók a megszokottnál korábban, már reggel 5 órától megkezdik a hulladék begyűjtését. A cél, hogy a feladatellátás zavartalanságát biztosítva a hulladékszállítást végző munkatársak a nap legforróbb órái előtt elvégezhessék feladataikat, csökkentve ezzel a hőség okozta egészségügyi kockázatokat.
- ÉAK -