2024. szeptember 8. vasárnap, Adrienn, Mária nap van. Holnap Ádám nap lesz.

Labdarúgó NB I - A Győr ellen kezd a Szpari

A Debrecen otthonában lép pályára a címvédő Ferencváros a labdarúgó OTP Bank Liga következő idényének első fordulójában. A magyar szövetség (MLSZ) székházában csütörtökön készült el a 2024/25-ös szezon menetrendje. Az MLSZ honlapja szerint a lebonyolítás rendje nem változott: a 33 forduló során minden párharcból három lesz. Az idény végén a 11. és a 12. helyezett esik ki az élvonalból. Az első fordulóra július 26-28-án kerül sor. A legutóbb második helyezett és kupagyőztes Paksi FC a Diósgyőr vendége lesz. A két feljutó, a Nyíregyháza és az ETO FC Győr egymás ellen mutatkozik be az első körben.  Az idei év utolsó fordulóját december 13-15-én játsszák. A 18. fordulót január 31. és február 2. között rendezik, a bajnokság pedig május 24-25-én zárul.

OTP Bank Liga, 1. forduló (július 26-28):

Debreceni VSC-Ferencváros

Diósgyőri VTK-Paksi FC