2020. augusztus 7. péntek, Ibolya nap van. Holnap László nap lesz.

Megdőlt fa, leszakadt faágak veszélyeztették a forgalmat Nyíregyházán és Fehérgyarmaton

Veszélyeztette a forgalmat egy megdőlt fa tegnap Nyíregyházán, a Számadó utcában. A megyeszékhely hivatásos tűzoltói motoros láncfűrésszel avatkoztak be.

A fehérgyarmati polgármesteri hivatal tetejére dőlt és veszélyt jelentett az arra haladókra egy nagyméretű fa, csütörtökön. A helyi hivatásos egység eltávolította a fát.

A fehérgyarmati Damjanich utcába is riasztották sérült fa miatt a helyi hivatásos tűzoltókat. Nagyméretű fa ágai hasadtak le, veszélyeztették a forgalmat, több parkoló autót. A tűzoltók motoros láncfűrésszel avatkoztak be – tájékoztatta rádiónkat Rutkai-Dér Vivien tű. főhadnagy, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője.

- Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Sajtószolgálat –

Fotó: illusztráció