2024. április 26. péntek, Ervin nap van. Holnap Zita nap lesz.

Megújul az Élménypróba

Több új meglepetést tartogat az idei Decathlon élménypróba!

Új élmények és élményelemek várnak az indulókra az idei VI.Decathlon élménypróbán! Több mint 6 új élményakadállyal készülnek a szervezők, mely között lesz egy tizennyolc méter hosszú élményakadály pálya is, ahol akár versenyezhetnek is egymással az indulók.  2022.06. 19-én vasárnap egy igazi csapatépítő és családi élménynapra kerül sor Nyíregyházán az erdei tornapályán. A nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház csapata Gulácsi Tamás vezetésével már elsők között be is nevezett az élménypróbára, hiszen a színművészeknek is nagyon fontos hogy mindig fittek legyenek a színpadon. Az élmény meglepetések nemcsak az erdei pályán, hanem a befutócsomagban is jelen lesznek majd! A nevezés már elindult, március végéig kedvezményesen lehet egyénileg, csapattal és családdal nevezni a www.elmenyproba.hu oldalon - tudtuk meg Pokrovenszki Gergelytől, az esemény főszervezőjétől. (fotó: Pallagi fotó)