2020. augusztus 3. hétfő, Hermina nap van. Holnap Dominika, Dominik, Domonkos nap lesz.

Női röplabda Extraliga - Visszavágott a Vasas

A bajnoki címvédő Vasas Óbuda saját közönsége előtt 3-0-ra legyőzte a tavaly Magyar Kupa-győztes Fatum Nyíregyházát a női röplabda Extraliga vasárnapi rangadóján. A két csapat szerdán, Nyíregyházán is megmérkőzött egymással, akkor a szabolcsiak nyertek ugyancsak 3-0-ra. Az első játszmában a házigazda Vasas akarata érvényesült, a nyírségiek rengeteg hibával röplabdáztak, amit a fővárosiak ki is használtak, és nagy különbségű részsikerrel kerültek előnybe. A második szettre jelentősen feljavult a Nyíregyháza játéka, de a bajnoki címvédő ezt a felvonást is kontroll alatt tartotta, s végig vezetve húzott el 2-0-ra. A harmadik etapban ismét az első szettben látottak szerint alakult a játék, a Vasas mezőnyben szinte minden labdát összeszedett, és mivel a többi játékelemben is riválisa fölé nőtt, magabiztos győzelmet aratott. (fotó: Pusztai Sándor)

- MTI -