2019. november 19. kedd, Erzsébet, Elizabet nap van. Holnap Jolán nap lesz.

Nyílt nap a Bánkiban!

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiumában (Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) november 12-én (kedden) és 13-án (szerdán) 8:30-tól 13:00-ig tartják a PÁLYAVÁLASZTÁSI NYÍLT NAPOT. A rendezvény első napjára elsősorban a nyíregyházi, második napjára a vidéki iskolák tanulóit várják.

Az iskola az elméleti és gyakorlati képzés bemutatásán túl, aktív tevékenységekkel is meglepi az érdeklődőket. A látogatók belekóstolhatnak az autódiagnosztika rejtelmeibe, megtekinthetik az iskola innovatív konstrukcióit, saját készítésű LED-es villogóval, ördöglakattal távozhatnak, valamint nyílt tanítási órákon is részt vehetnek. A szülői tájékoztatók mindkét nap 10:30 órától lesznek az iskola kollégiumának társalgójában, ahol a szülők minden kérdésükre választ kapnak. Várnak minden - a műszaki pálya iránt érdeklődő - nyolcadikos tanulót!

További programok