2024. április 25. csütörtök, Márk nap van. Holnap Ervin nap lesz.

Nyíregyházi Egyetem - Nyílt nap a Z szakon

A Nyíregyházi Egyetemen felvételi nyílt napot tartanak a Z-szak iránt érdeklődők részére. Az eseményre 2023. január 27-én pénteken, 9:00 óra és 12:00 óra között kerül sor az intézmény "A" tanulmányi épület, 2. emeleti 253-as előadótermében - tájékoztatott Dobróné dr. Tóth Márta, a Környezettudományi Intézet vezetője.

A 9:00 órás megnyitót követően a részvevők természettudományos kísérleteket tekinthetnek meg, majd tájékoztatót hallhatnak a Z-szakról, azaz az osztatlan természettudomány-környezettan szakos tanár szakról. 10:00 órától a hallgatói életről készült bemutatót tekinthetnek meg, a délelőtti program végén kísérletek, előadások zárják rendezvényt. A nyílt napon lehetőség nyílik a szak hallgatóival és oktatóival is találkozni, akár kötetlen beszélgetés keretében is.