2021. március 4. csütörtök, Kázmér nap van. Holnap Adorján, Adrián nap lesz.

Pályán a jégkorongosok - három meccs, két győzelem a mérleg

Első mérkőzésükre utaztak a hétvégén a Nyíregyházi Sportcentrum U8-as jégkorongosai. A legfiatalabbak izgatottan várták már ezt a napot, hiszen eddig csak gyakoroltak és most élesben is megmutathatták a tudásukat. Az első tornájukra Kazincbarcikán került sor, ahol a hazaiak csapatán kívül, a sátoraljaújhelyi kis hokisok, valamint miskolciak együttese ellen kellett pályára lépniük.

A siker nem maradt el. Bár az első meccsen a hazai pálya előnyeit kihasználva a Kazincbarcika nyert egy góllal, a másik két mérkőzésen már megállíthatatlanok voltak a nyíregyházi gyerekek.

A Nyíregyházi Sportcentrum jégkorongosai az elmúlt időszak edzésein tanultakat ügyesen alkalmazták és igazi csapatjátékról tettek tanúbizonyságot. Minden gyerek példásan küzdött és ennek eredménye látható volt a mérkőzés statisztikájában is.

- NySC -