2020. szeptember 19. szombat, Vilhelmina nap van. Holnap Friderika nap lesz.

Rangos tornán emlékeznek Sitku Ernőre

Szeptember 3-4-én Sitku Ernő emléktornát rendeznek a Continental Arénában. Az esemény sajtótájékoztatóján elhangzott: mind Nyíregyháza városa, mind a Magyar Kosárlabda Szövetség a rendezvény mellé állt, melynek bevételét jótékonysági célra fordítják: Ernő gyermekeinek boldogulását segítik. A részletekről Mohácsi Máté, a Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft ügyvezetője elmondta: a tornán négy csapat, a Honvéd, a DEAC, Az atomerőmű és a Hübner Nyíregyháza BS vesz részt, emellett lesz egy gálamérkőzés, ahol az 1999-es EB válogatott és Ernő egykori csapattársai játszanak majd. A mérkőzések csütörtökön 15 órától kezdődnek, aznap rendezik a gálamérkőzést is, a döntőkre és az eredméynhirdetésre pedig pénteken kerül sor. A belépő jelképes, 500 forint lesz.