2024. május 3. péntek, Irma, Tímea nap van. Holnap Flórián, Mónika nap lesz.

Segítik az átállást

A Szabolcs-Szatmár- Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság Baleset-megelőzési Bizottsága a Szabolcs-Szatmár- Bereg Vármegyei Kormányhivatallal együttműködve 2024. április 6-án, 9 óra és 16 óra között rendezi meg az téli-tavaszi átállást segítő közlekedésbiztonsági rendezvényét Nyíregyházán, a Nyír Pláza bevásárlóközpont (Nyíregyháza, Szegfű utca) parkolójában. A vármegyei rendőr-főkapitányság és a kormányhivatal munkatársai mobil műszaki állomással várják azokat, akik szeretnék felkészíteni a gépjárműeiket az tavaszi közlekedésre. A rendezvényre várják a kerékpárosokat is, a szakemberek átvizsgálják a kétkerekű közlekedési eszközöket is, és a rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztályának munkatársai elvégzik a Bike Safe kerékpár-regisztrációt. (fotó:Szabolcs-Szatmár- Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság)