2024. szeptember 19. csütörtök, Vilhelmina nap van. Holnap Friderika nap lesz.

Sikeres szezont zárt a Nyíregyházi Aquarius Élmény-és Parkfürdő

Sikeres szezont zárt a Nyíregyházi Aquarius Élmény-és Parkfürdő. Matavovszky Dániel, a Sóstó-Gyógyfürdők Zrt. vezérigazgatója a mai sajtótájékoztatón hangsúlyozta: - az előző évhez képest 47 ezerrel több vendéget fogadtak augusztus végéig.

Az időjárásnak is köszönhetően sikeres és aktív szezont zárt a Nyíregyházi Aquarius Élmény-és Parkfürdő.  A belföldi turisták száma is nőtt az idei évben, így a nyár három hónapja alatt mintegy 250 ezer fürdő vendéget fogadtak.

Matavovszky Dániel kiemelte: - az év első nyolc hónapjában, augusztus végéig 335 ezer vendég látogatott el a fürdőbe, ami 47 ezerrel több, mint az előző évben. Ennek oka egyrészt a kiemelkedően jó időjárás, illetve az év eleji és tavaszi időszakban bevezetett újítások, azaz a termál jegyek, a kibővített nyugdíjas napok, a szauna programok, a családi napok, amelyek mind nagyon közkedveltek voltak.

Megyei Sajtószolgálat