2024. szeptember 19. csütörtök, Vilhelmina nap van. Holnap Friderika nap lesz.

Sportnap az egyetemen

Az idei évben is megrendezésre kerül az Egyetemi Sport Nemzetközi Napja a Nyíregyházi Egyetemen, szeptember 18-án.

Tervezett program:

9.00 óra: Testébresztő aerobik Rajna Beával Helyszín: Az egyetemi szökőkút melletti terület. (Eső esetén az Atlétikai Csarnok).

10.00-12.00:  Kerékpártúra (az egyetem által biztosított kerékpárral max. 25 fő vagy saját kerékpárral) Gyülekezés: 9.45-kor a Testnevelés és Sporttudományi Intézet uszoda felőli bejáratánál.

14:00:  Flashmob a Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Cheerleader csapatának közreműködésével. Helyszín: Az egyetemi szökőkút melletti terület. (Eső esetén az Atlétikai Csarnok)

12.00-14.00:  TŰZHARC. Helyszín: Testnevelés és Sporttudományi Intézet T/2 Kosárlabda Csarnok (előzetes nevezéssel, csapatonként 8 fő). Nevezés a Programfelelősöknél:  Szabó Dániel (szabo.daniel@nye.hu) és Urbinné dr. Borbély Szilvia (borbely.szilvia@nye.hu) Nevezési határidő : 2024. szeptember 17. 14.00 óráig.

12.00-14.30: Funkcionális edzés az Undergroundban Tarnóczy Zalánnal. Helyszín: Nyíregyházi Egyetem Underground edzőterem a Sandra Hotel alatt.

15.00-16.00: Zenés-táncos aerobic. Helyszín: Testnevelés és Sporttudományi Intézet T/3-as Röplabda Csarnok

13.00-15.00: Úszáslehetőség, úszástudás szintfelmérés, technikai és edzés tanácsadás az Egyetemi uszodában.