2019. szeptember 22. vasárnap, Móric nap van. Holnap Tekla nap lesz.

Székesfehérváron rendezik az Atlétikai Csapatbajnokságot

A hétvégén Székesfehérváron csapnak össze Magyarország legjobb sportegyesületei az Atlétikai Csapatbajnokságon. Mint minden évben idén is számtalan izgalmas pillanatnak lehetnek tanúi a kilátogatók. Az elmúlt három évben a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola és a Nyíregyházi Sportcentrum közös együttese a dobogóra állhatott fel, kétszer aranyat és egy bronzérmet szereztek. Ebben az évben a serdülőkkel együtt összesen 32 versenyző utazik a csapatbajnokságra. Sajnos a csapata nem teljes, a sérülések miatt nem tud mindenki indulni.  Az biztos, hogy nagyon szoros lesz a verseny.  A serdülőket az első tízbe, míg a felnőtteket az első háromba várjuk – mondta Vas László, a Nyíregyházi Sportcentrum atlétikai szakág vezetője, aki hozzátette, hogy nem tudják, hogy a többi csapat milyen erőt képvisel, de nagyon bizakodóak. (fotó: illusztráció)