2021. június 20. vasárnap, Rafael nap van. Holnap Alajos, Leila nap lesz.

Tagtoborzót tartanak a Tigrisek

Újra tagtoborzót tartanak a tigrisek. A 15 éves kortól bármilyen testalkattal rendelkező érdeklődőt szeretettel vár az eseményre a Nyíregyháza Tigers. A try-outra külön posztspecifikus gyakorlatokkal készülnek az edzők és a játékosok. A kilátogatók egy tesztsorozaton vesznek majd részt, amelyen a fizikai állapotukat és a mozgáskoordinációjukat is felmérik majd a sportágat megismerni vágyóknak. De természetesen megismerkedhetnek az amerikai futball világával is. Minden résztvevő sportolásra alkalmas öltözetben jelenjen meg, stoplis-, vagy sportcipő ajánlott.

A tagtoborzó június 20-án, vasárnap 10 órától 12 óráig lesz az MG-pályán (Nyíregyháza, Hímes utca 47.). A try-outra érkezők a Lovarda felől tudnak belépni a helyszínre.

- Nyíregyháza Tigers -