2021. április 10. szombat, Zsolt nap van. Holnap Leó, Szaniszló nap lesz.

Új szolgálati gépkocsik Szabolcs megyében

Ismét új rendőrségi gépkocsikkal bővült a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság járműparkja. Ezúttal két darab Mercedes-Benz B 220 típusú szolgálati személygépkocsival, amelyek a Záhonyi Rendőrkapitányság, és a Fehérgyarmati Rendőrkapitányság flottáját erősítik, valamint két darab Skoda Kodiaq típusú rendőri jelleggel ellátott gépjárművel, amelyek ezentúl a Nyíregyházi Rendőrkapitányság és a Mátészalkai Rendőrkapitányság állományának munkáját támogatják. A rendőrkapitányságok képviselői 2021. március 4-én Nyíregyházán vették át a gépkocsikat. A rendőrség munkájában a gyors reagálás, a szolgálati feladatok biztonságos ellátása és a logisztikai tevékenység hatékony végrehajtása alapvető követelmény, amelyek teljesítése elképzelhetetlen az elhasznált, magas futásteljesítményű gépjárművek folyamatos amortizációs cseréje nélkül. A korszerű szolgálati gépjárművek hatékonyan támogatják a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság állományának szolgálatellátását.

- SzSzBMRFK -