2024. május 2. csütörtök, Zsigmond nap van. Holnap Irma, Tímea nap lesz.

Utak és járdák újulnak meg Nyíregyházán

Újabb út-és járdafelújítási program veszi kezdetét Nyíregyházán. A kivitelezők tájékoztatása szerint a héten az alábbi munkálatokat végzik:

UTAK

- Furulya u.: befejeződnek az aszfaltburkolat marási munkálatai.

- Tas utca megkezdik az aszfaltburkolat marási munkálatainak előkészítését.

- Megkezdődik a Kállói út 109. sz. melletti útszakasz és a Furulya u. aszfaltburkolatának építése

- Március 12-én ideiglenes forgalomkorlátozást vezetnek be a Krúdy Gy. u. - Garibaldi u. között, és a Palánta-Koszorú-Lejtő utcákon

- Március 14-én megkezdik a Krúdy Gy. u. - Garibaldi u. közötti szakasz aszfaltmarását

A kivitelezési munkálatok miatt várhatóan 30 km/h-s sebességkorlátozásra és útszűkületre lehet számítani több útszakaszon is.

JÁRDÁK:

- Folytatódnak a meglévő járda bontási munkálatai az Ószőlő u. 99- Coop ABC között.

- Emellett elkezdődnek az alábbi meglévő járdáknak a bontási munkálatai is:

- Deák F. u. 32-46. szám között,

- Szántó J. 2. sz. előtt,

- Maláta u. (Váci M. u. – Bartók B. u. között),

- Ferenc krt. 6-20. sz. mögött,

- a Belső krt. (István u. – László u. között

- a Krúdy Gy. u. 34/a-b-c társasházak előtt (a meglévő lépcső és járda is megújul)