2019. október 21. hétfő, Orsolya nap van. Holnap Előd nap lesz.

Válogatott nyíregyháziak - Kezdődik a szezon az úszóknál

A napokban hirdették ki a korosztályos úszóválogatott keretét a 2019/2020-as évadra. Az ifi-junior kategóriában és a Héraklész válogatottban is egy-egy Nyíregyházi Sportcentrumos bizonyíthat ebben a szezonban. Előbbiben Hatházi Dóra, utóbbiban pedig Tajthy Milán került be, akik a szezon elejétől a Kovács Rita - Urbin Tamás edzőpárosssal készülnek az idényre. Az úszóknál jövő hét végén elrajtol a szezon. Október 12-13-án a Nemzetközi Hód Kupára, Hódmezővásárhelyre utaznak a nyíregyházi fiatalok. Kovács Attila és Kelemen Ottó tanítványai, a béka és delfin korcsoport szintén ezen a hétvégén, Budapesten vesz részt a Tüske Uszodában az utánpótlás kupa 3. fordulóján.   Október 19-én a Hajós Alfréd Kupán, a hónap végén pedig október 26-27-én a Hungarospa Kupán indulnak el a Nyíregyházi Sportcentrum versenyzői. (fotó: illusztráció - NySC)