2020. augusztus 4. kedd, Dominika, Dominik, Domonkos nap van. Holnap Krisztina nap lesz.

Veszprémben is győztek a kosarasok

Veszprémben is győzött a Hübner Nyíregyháza BS, a nyíregyházi kosarasok fordulatos meccsen győzték le a bajnokság egyik legerősebb csapatát - írja a Szabolcs ONline. A mieink jól kezdtek, majd a második negyedben a hazaiak agresszív letámadásra váltottak, ami kapkodóssá tette a nyíregyházi játékot. A nagy energiával játszó bakonyiak még az első félidőben fordítottak. A második félidőben a Veszprém alig több mint két perc alatt tízpontosra növelte az előnyét, vezetett tizeneggyel is, viszont a nyíregyháziak végül felzárkóztak és meg is nyerték a mérkőzést. A végeredmény: Veszprém-Hübner Nyíregyháza BS 68-79. (fotó: Pusztai Sándor)