2020. július 6. hétfő, Csaba nap van. Holnap Appolónia nap lesz.

Videópályázatot hirdetnek nyíregyházi diákok számára

Nyíregyháza Megyei Jogú Város polgármestere és a Város-Kép Nonprofit Kft. videópályázatot hirdet nyíregyházi diákok számára. Több témakörben várják a pályamunkákat. Lehet videót készíteni arról, hogyan lehet hasznosan eltölteni a szabadidőt; várnak Nyíregyháza történelmét, vagy annak egy részletét bemutató ötletes videókat, és lehet videót készíteni arról, hogy mit mutatna meg a pályázó Nyíregyházáról egy idegennek. Aki pedig saját zenéjét szeretné megismertetni, a pályázat keretében azt is megteheti – itt persze nem muszáj videót, hangfájlt is elég küldeni. Nevezni minden Nyíregyházi lakcímmel rendelkező vagy Nyíregyházán tanuló diák nevezhet, aki kedvet érez egy jó videó elkészítéséhez. 18 év alatti pályázónál fontos a szülői beleegyezés. Videó hossza: maximum 5 perc lehet. A pályamunkákat a hellonyiregyhaza@gmail.com e-mail-címre várják, június 14-ig. A három legjobb munkát díjazzák, és kiosztanak közönségdíjat is. Minden pályázó csak 1 darab videóval vehet részt a versenyen. A nyertes kihirdetésére 2020. 07. 06-án kerül sor. A teljes kiírást a hellonyiregyhaza.hu oldalon olvashatják. (fotó: illusztráció)