Kovács Ferenc, Nyíregyháza polgármestere a hőségriadóra tekintettel palackozott ásványvíz osztását rendelte el. Az ásványvíz osztása június 29-én (hétfőn) 10:00 órakor kezdődik Jászai Menyhért alpolgármester, valamint a Közterület-felügyelet munkatársainak közreműködésével a belvárosban, majd 10:45 órától folytatódik Sóstón, dr. Kása Brigitta aljegyző és a Közterület-felügyelet munkatársainak segítségével.
Időpont: 2026. június 29. (hétfő) 10:00 Helyszín: Korzó előtti tér
Időpont: 2026. június 29. (hétfő) 10:45 Helyszín: Sóstó, Tófürdő bejárata előtt található terület