2019. április 20. szombat, Konrád, Tivadar nap van. Holnap Konrád nap lesz.

Nyíregyházán sebességkorlátozás van a Belső körúton, a 9. számtól. Az egyirányú útszakaszon most már maximum 30 km/h-s sebességgel közlekedhetnek az ott haladók.

A Tünde utcán forgalmi rend változás van életben, a bal oldali forgalmi sáv részleges lezárásra került, az Alma – Tünde utca kereszteződésénél pedig építik az új buszmegállót, emiatt váltakozó irányba közlekedhetnek az érintett útszakaszon. A Törzs, Semmelweis utca kereszteződésénél a körforgalom építése jelent akadályt. Nyíregyháza – Nyírtelek között épül a kerékpárút, ahol jelzőlámpa engedi a forgalmat, türelmesek legyenek. A Kertvárosban folynak az út, járda, kerékpárút, buszmegállók építési munkái, útszűkületre, lassú haladásra készüljenek.

Kérjük a járókelők és a járművezetők megértését, fokozott figyelmét, s hogy ne megszokásból közlekedjenek. Aki csak teheti kerülje el az érintett útszakaszt és a csomópontot!!

Jó utat, biztonságos hazatérést kívánunk!