2024. május 15. szerda, Szonja, Zsófia nap van. Holnap Botond, Mózes nap lesz.

Komplex pályakarbantartási munkálatok

A Mezőzombor–Nyíregyháza vonalszakaszon komplex pályakarbantartási munkákat végeznek május 2-tól 16-ig éjszakánként 18:40-től 5:20-ig. Emiatt módosították a menetrendet, az érintett vonatok helyett Szerencs és Nyíregyháza között pótlóbusszal kell utazni.

•             A vonatok módosított menetrend szerint közlekednek. Szerencs–Nyíregyháza között minden érintett vonat helyett pótlóbusz közlekedik.

•             A Keleti pályaudvarról 17:25-kor induló Tokaj InterCity (IC586) csak a Keleti pályaudvar és Szerencs között közlekedik, Szerencs és Nyíregyháza között pótlóbusszal kell utazni. Nyíregyházáról 20:31-kor indul a Tokaj InterCity (IC586) Debrecen–Szolnok–Cegléd érintésével a Nyugati pályaudvarra.

•             A Keleti pályaudvarról 19:25-kor induló Tokaj InterCity (IC508) utasait Szerencs és Nyíregyháza között pótlóbusz szállítja.

•             A Nyugati pályaudvarról 16:20-kor és 18:20-kor induló Tokaj InterCity (IC688, IC588) utasait Nyíregyháza és Szerencs között pótlóbusz szállítja.