2024. október 23. szerda, Gyöngyi nap van. Holnap Salamon nap lesz.

Nyíregyháza – közlekedés az ünnepi időszakban

1.Retro járatok közlekedése október 23-án és november 1-jén:

Október 23-án és november 1-jén a 8E vonalon, valamint a déli órákban a 20-as vonalon magaspadlós Retro autóbusz közlekedik:

Ünnepnapokon nem közlekedő járatok

Október 23-án és november 1-jén nem közlekednek az autóbuszok az 1A, 18, 93, 94L vonalakon.

Változás az óraátállítás miatt:

Október 27-én vasárnap az óraátállítás érinti Nyíregyháza éjszakai járatait:

Vasútállomásról 2:25-kor induló 900-as járat a téli időszámítás szerint közlekedik. Szakiskola és Kollégiumtól 2:55-kor induló 902-es járat a téli időszámítás szerint közlekedik.

Temetői közlekedés

November 1-jén, 2-án, 3-án az autóbuszok a meghirdetett alapmenetrend szerint közlekednek. A temetők környékén megjelenő utasforgalom kiszolgálása érdekében nagyobb befogadóképességű autóbuszok közlekednek a 12, 14, 14F vonalakon.

Téli menetrend bevezetése

November 4-től a 8, 8A, 8E, 5, 5A, 55 vonalak a téli menetrend szerint közlekednek az autóbuszok.