2024. április 29. hétfő, Péter nap van. Holnap Katalin, Kitti nap lesz.

Nyíregyháziakat szolgáló fejlesztések a stadion területén

"Elindult az ország egyik legjelentősebb kispályás labdarúgó bajnokságának tavaszi idénye. Hétfőn délután végeztük el a szimbolikus kezdőrúgást, mellyel a 106 csapatos bajnokságban útjára indult a labda.

A közel 3000 focistát kedvezően érintheti az a hír is, hogy meghallgatva kéréseiket, az időjárásnak kevésbé kitett műfüves pályák születnek a területen. A 3 új játékteret a Városi Stadion újjáépítésének programjába illesztettük bele, s rövidesen elkészülnek az új öltözők és mosdók is.

Sőt, szintén a nagy, állami beruházás részeként egy világítással ellátott, 630 méter hosszú, másfél méter széles, nagy kapacitású rekortánpálya is készül, hogy a nyíregyháziak az esti időszakban is kényelmesen tudjanak kocogni.

Azt pedig már most érzékelhetik a városlakók, hogy a teljes kerítésrendszer is megújul, ami ezt a sportkomplexumot körbeveszi" - írja közösségi oldalán Kovács Ferenc polgármester.

Fotó: Facebook/Kovács Ferenc