Egy hónap múlva rajtol a szezon az élvonalban. Az MLSZ versenybizottsága elkészítette a 2026–2027-es bajnokság sorsolását. Eszerint a Nyíregyháza Spartacus hazai páláyn kezdi az idényt: a július 24-26-i első fordulóban az Újpest labdarúgócsapatát fogadja a Szpari. A második fordulóban az ETO, a harmadikban a DVSC lesz az ellenfél. A negyedik fordulóban vármegyei rangadót rendeznek: a Nyíregyháza a Kisvárda ellen lép majd pályára a Városi Stadionban.
- Sz-Sz-B megyei Sajtószolgálat -